Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8

Dobrý deň,

pred nedávnom som si kúpil nový notebook s Windowsom 8. Chcel by som zistiť či sa dá nejakým spôsobom zistiť môj Product key, keďže som nedostal žiadne DVD a ani na štítku zo spodu notebooku nič nie je.

Za akúkoľvek odpoveď vopred ďakujem.

Aha, Win8...

One of the improvements Microsoft is making to Activation 3.0 for newly built machines that come preloaded with Windows 8, you won't have a COA (Certificate of Authenticity) sticker attached to the machine anymore. Instead, this will be embedded in the BIOS. This will avoid product keys from being compromised and OEMs will buy what they need.