Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem composite > scart

Ahoj, uz 2 dni browsujem po inet obchodoch a snazim sa zohnat kabel na prepojenie PC/TV. Potrebujem cca 13m+ kabel, kde s grafiky ide cinch a na tv mam cinch aj scart. Najlepsie keby bol spolu s kablom na zvuk (jack-2xcinch), takze v podstate na jednej strane (PC) cinch/jack, na druhej 3xcinch (TV). Zatial som v podstate nasiel trt makovy, 15 m kabel som nasiel len s-video.
Existuje nieco take ako chcem vobec? Popripade kde zohnat :-)
Vdaka
Boris

Pokud nemůžeš redukci sehnat, možná by bylo jednodušší si ji udělat sám - 13metrů kabel asi nekoupíš, musel bys to tak jako tak nastavovat prodlužkou. Takže koupit kabely, konektory a spájet si to sám, nebo to zbastlí nějakej kamoš za jedno-dvě :beer::beer:

Zapojení vykoumáš třeba zde:
index.htm
V menu -> konektory -> videokonektory