Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet nebo mobil?

Zdravím,momentálně se rozmýšlím co si mám koupit,jestli tablet nebo mobil do 6000Kč. Chci to na hry,abych ho mohl nosit do školy atd.,ale hlavně chci aby co nejdéle vydržel...Koukal jsem na Google Nexus 7,je docela malý,je prý výborný na hry a dlouho vydrzí (říkají cca 9hod.)Znáte nějaký mobil který by se mu mohl vyrovnat a byl by také do 6000 ?Mobil by byl asi lepší.Ale opravdu nevím,poraďte mi jak bych se měl rozhodnout

Já měl tablet (za 18 000 korun - Asus Transformer Pad Infinity), lepší než toto nic není. A za 2 týdny jsem ho prodal. Záleží na tom, zkus si to osahat, jestli ti to vyhovuje. Podle mě je to naprosto nepotřebná blbost, jen móda, tyhlety tablety.

edit: nechlubím se tím, že na to mám, jen říkám, že ani ten nejlepší se mi nezdál užitečnej...