Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP ,LYNX ,

Chtela jsem se vas zeptat prosim ,jestli byste mi neporadili s timto problemem .1)Odinstalovala jsem zvuk v pocitaci asi nektere ovladace. 2)Preinstalovala jsem Windows XP znovu ,toz jsem udelala chybu. 3)Dostala jsem se do nouzoveho rezimu a v nouzovym rezimu jsem nainstalovala ovladace k jinymu zarizeni ,ktere se vubec nehodilo.
4)Pocitac se zapne ale ne do hlavniho okna

Dekuji vam za odpoved
Natalie:-[:.(

Ten postup, který uvádíš, je trochu chaotický.

Když se tedy počítač zapne, ale nenajede až k zobrazení plochy, tak v kterém místě se zastaví? Co je na obrazovce? Hlásí počítač něco?

Jaká je celková konfigurace - a ta zvukovka? A jaké ovladače jsi tam instalovala?