Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Switch alebo sietova karta:

Prosim Vas mohol by mi niekto poradiť mam wifi net cez sietovu kartu a chcel by som ešte do nej napojiť kabel na satelit Dreambox co si mam kupit switch alebo sietovu kartu s dvomi vystupmi.

Spolu s následující informací to chápu tak, že to nebude zadarmo. ;-)

Pre pripojenie viac PC odporúčame zvoliť pripojenie garantovanou linkou.
Ak Vám však vyhovuje negarantovaná linka a chcete pripojiť 2 a viac počítačov, ceny sa potom stanovujú individuálne - dohodou, podľa potrieb zákazníka.

Nicméně z informací od msx lze dedukovat, že speciálně pro Dreambox, který není náročný na množství přenesených dat, přidělují ještě jednu IP. Ovšem nevím, zda se to i nadále praktikuje, protože někteří uživatelé to evidentně zneužívali k připojení dalšího počítače.