Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win XP

Dobrý den,chcu si nainstalovat windows XP.Nechám disk nejet až se dostanu k volbě disku na který chcu systém nainstalovat,ale žádný disk se mi tam nezobrazí disk mám zapojený na 100 procent dobře funguje bez problémů jenom se tam prostě nechce zobrazit.děkuji za každou radu

Bud musis prepnout disk v BIOSu do IDE - v zavislosti od tve desky pri startu zmacknout klavesu DEL nebo nejakou jinou a nastavit to v Setupu - manual od Setupu je u zakladni desky nebo na webu vyrobce zakladni desky.
Nebo si musis na disketu (mas-li disketovou mechaniku) stahnout SATA ovladac radice tve desky z webu vyrobce desky a pri spusteni instalace se myslim macka klavesa S, je to kazdopadne dole na obrazovce napsany co mas zmacknout pro instalaci ovladace, ktery neni v instalacce tech WinXP.