Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s přehráváním videa

Zdravím,

na nově nainstalovaných sedmičkách mám potíže s přehráváním různých videosouborů a sem tam i audiosouborů. Mám tam aktuálně K-Lite Mega Codec Pack (který při instalaci vyžadoval odinstalování Codec Pack All In 1, při kterém to také nebylo OK), Win7codecs a nakonec jsem zkusil i Combined Community Codec Pack.

Ale potíže přetrvávají. Winamp něco přehraje, něco ne, nebo se po chvíli sekne, VLC většinu souborů přehraje, ale za bohatého doprovodu kostiček a sem tam se taky sekne, Windows Media Player většinou chvíli přehrává a pak napíše: "Program Windows Media Player zjistil chybu při přehrávání souboru".

Na uvedeném PC jsem měl předtím Windows XP a tuším, že Codec Pack All In 1 a video i audio bylo v pohodě, v různých přehrávačích (VLC, MediaPlayer, Winamp, BSPlayer...).

Máte nějaký tip na balík kodeků, se kterým nemáte problém?

HW konfigurace je jaká? Odstřel všecky codec packy a nainstaluj jeden (CCCP, ffdshow). Ovladače chipsetu, grafiky a zvuku instalovals? Pokud ti nestíhá ani VLC, máš fatální problém právě s ovladači.

AMD Phenom 9350e Quad-Core 2GHz
4 GB RAM
ATI Radeon HD 4800 Series
Windows 7 32bit
--------------------------------------
Ovladače grafiky a zvuku jsem instaloval - myslel jsem, že ovladače chipsetu si ty sedmičky automaticky natáhnou. Jak zjistím, jaké ovladače chipsetu potřebuji?