Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volant Genius Speed Wheel 2

prosím o radu jak rozchodit volant Genius Speed Wheel 2 na Windows XP,na Win 98 šlape,ovladače z domovské stránky jsem stáhl ,nainstaloval ale po přidání v herních zařízeních to stále píše že zařízení není připojeno

volanty od Geniusu obcas zlobi (teda ty na gameport ? - jestli je to i vas pripad), volanty na USB tim netrpi.

Podstata je v odinstalovani ovladace volantu, ovladace zvukove karty (gameportu) a nainstalovani znova, pripadne novejsiho ovladace zvukove karty.