Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Dokáže někdo z Vás přečíst na mizerné fotce SPZ auta?

2006-09-22.JPG

Bohužel jsem podcenil kvality fotoaparátu a SPZ na fotce nemůžu přečíst.
Najde se mezi Vámi někdo, kdo by to dokázal pomocí nějakého softu upravit do čitelného stavu?
Jedná se o to menší auto, SPZ má vlevo modrý proužek.
Kdyby snad někdo dokázal poznat, co je to za auto, taky by mně to docela pomohlo.

V tom autě kvapně odjížděl někdo s mými penězi, které bych rád dostal nazpět.

Ahoj,bohužel jsem se na tuto webpage dostal až teď,tak že ti to bude zjevně na h...,ale tu Tvou fotku jsem protáhl filtrem a po doostření vyšlo 2E2 3275, opravdu nevím zdali je to směrodatné,ale možná kdyby jsi si srovnal typografii poznávacích značek s Tvou fotkou,tak už bys ho měl.Těžko říct na kolik ty filtry mohou klamat,zdar a sílu a hodně znovunabitých peněz přeje obluda.