Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam uložených souborů podle datumu a času

Existuje možnost udělat ve Windows XP výpis uložených / instalovaných programů dle datumu a především ČASU?
Při prohlížení stránek Microsoftu na mne vyskočilo okénko s nabídkou na instalaci nějakého programu, který sleduje aktuálnost Windows. Místo abych kliknul na "Zrušit" jsem kliknul na "Instalovat" a v té rychlosti si nepamatuji název souboru. Chtěl bych ho smazat, ale nevím jak ho najít. Jediné, čeho se můžu chytit, je čas uložení.
Nebo by pomohla "Obnova systému" k nějakému předchozímu datu?
Díky moc za radu.

V historii stahování je poslední "legitcheck.hta". Ten jsem vymazal ze složky "stažené soubory", ale nic dalšího s takovým názvem jsem nenašel. A jak se jmenoval ten instalovaný nebo cestu kam se instaloval netuším.
Bod obnovení mám k 3.1., ale dočetl jsem se, že se obnova netýká všech souborů. Jestli by se to týkalo toho nechtěně instalovaného právě netuším.
Ono to nebude nic zásadního, ale štve mě to, protože jsem si nechal vyčistit NTB a už to zase zasí.ám...3-[

Podla datumu a casu to ani nehladaj. Nainstalovane subory maju datum "vyroby", kedy ich Microsoft vytvoril a nie datum instalacie.
Ked ide o program, ktory si vytvara vlastny adresar (slozku) v "Program Files", tak sa da jednoducho zistit datum/cas vytvorenia adresara, ale subory v nom budu mat datum vytvorenia tvorcom.

P.S. V "Pridat/ubrat programy" sa nezobrazuje?
P.S.S. Co ten program robi (v com skodi)?

Myslel jsem něco podobného, jako když v příkazu "Hledat" můžu vyhledávat podle datumu - viz. "Kdy byla položka změněna", jestli bych mohl udělat nějaký výpis podle kritétia ČASU POSLEDNÍ ZMĚNY, např. od - do. Protože těch změn s datumem 5.1. je tam spoustu a prohledávat to ručně není možný.
To okénko mi to vyhodilo zrovna na stránce Microsoftu, ale mohlo to být i odjinud, měl jsem otevřeno více panelů.
Kdybych alespoň zachytil kousek názvu, ale já opravdu nevím vůbec nic, takže to asi budu muset vzdát.
Zatím se nijak neprojevuje, ale mám strach, aby to nebyl nějaký vir. I kdyby ne, tak to bude někde ležet a zabírat nísto. Ach jo:-):-*