Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Jazyk

Zdravím vím že tu je spoustu témat na tohle ale když mam notebook s německým jazykem OS > Windows XP Home Edition, tak zpraví se mi jazyk kdyz tam dam napr.anglicky OS Windows XP ? Moc by mi pomohlo

"Žádný předcházející systém tam nezůstane." Da se říct že notebook je novy protože na něm nejsou žadne soubory jen system A ten chci preinstalovat. Opravdu Zhruba ;) vím a návodu je docela dost, tak případně se kouknu.

zpraví se mi jazyk kdyz tam dam napr.anglicky OS Windows XP ?

Jazyk se nezpraví. XP jsou vydána v edici: Deutsch, English, Česká, Magyar,中國 (Tradiční čínština), Latine,...etc. V těchto jazycích potom také komunikují. Přestava, že si nainstalujeme mongolská XP a později je naučíme komunikovat v sanskrtu je mylná. Ale krásná. Tak si představme Jazykovou školu XP, třeba na Národní třídě vedle míst kam chodí opilci vyměšovat s vyjímkou 17.listopadu, to se tam kladou věnce.