Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sandy Bridge nebo Ivey bridge?

Dobrý podvečer,
dostal jsem úkol vybrat počítač pro kolegu z práce, na internet, nějakej ten filmík, možná se na tom někdy pokusí zpracovat nějaký fotky, případně video. Nikdy na něm nepustí žádnou hru. No a nejsem si jistej, jestli pro něj má vůbec nějakej smysl brát Ivey Bridge.

Konkrétně jsem vybral tyhle dvě sestavy:
HP P3500 MT - Sandy bridge
Lenovo ThinkCentre Edge 72

Co vy na to? SB nebo IB?

Díky

Lenovo nemá digitální výstup na monitor (DVI, HDMI, Display port), což je špatné pro kvalitní připojení. Ani jeden nemá USB3, bez toho bych pc nebral. Disk by taky mohl být větší. Procesor i3 by klidně stačil.