Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Název melodie - Bílá je láska má?

Zdravím.
Mám sraz třídy a sháním písničky a orchestrálky z 60. a 70. let.
Vzpomínám si na jednu orchestrálku, kterou jsem si po jejím poslechu vždycky pohvizdoval. U nás to hrával Malásek a jednou mi někdo řekl, že má jméno "Bílá je láska má".
Nikde to ale nemohu najít.
Vzpomene si někdo na název?

A ještě jedno odvážné přání. V roce 1971 měla pěkné písničky skupina "Middle of the Road". Něco od nich zpívala i H. Zagorová.
Rád bych si něco stáhl. Nejsem ale na sítích p2p.

Bobo

Dík! Asi jsi měl větší štěstí při formulování dotazu.
Díky Tobě jsem našel odkaz:
http://www.supermusic.sk/skupina.php?action=piesen& idpiesne=64493
a název "L`amour est bleu".
A mp3 se dá najít s názvem "love is blue".

No a "Middle Of The Road" jsem i díky poradně našel na:
http://www.youtube.com/results?search_query=Middle+ of+the+Road

Kdyby měl někdo lepší kvalitu písničky "Tweedle Dee Tweedle Dum"
tak bych jí bral všema deseti.
Bobo