Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash místo HDD

Ahojte. vím že sem otravný, ale tak chci ho sprovoznit =). Nejde to nějak aby jsem nainstaloval nějak Linux na USB a při dalším spuštění noteboku to načítalo z USB?? .. Jako prostě ho používat místo HDD =). Jde o to že ve výběru bootovacího zdroje USB není tak jestli to de nějak udělat =). Thanks M4C1C3Q^

loading...

ano, jde to. Nicméně by sis musel vytvořit changefile, nebo USB flašku naformátovat na ext2/etx3fs, což některé neumí. Navíc rychlost takového řešení je velmi malá.

Jednoduše řečeno: proč vymýšlíš kraviny místo toho, abys koupil za 1000Kč nový disk?

Hele frajere ses na poradne tak porad naco se lidi ptaji a nemel picoviny nektery lide 1000kc na hdd nemaj tak se prober a odpovidej naco se te lidi ptaji pokut to tak delat nechces tak di radit babickam a dedeckum do domova duchodcu ty vichytralku

Pane jo, ještě že jste sexy sladký chlapeček... Předpokládám, že jde o webový prohlížeč. Možná je to překvapením, ale umístění ukládaných souborů se dá nastavit. A i v Live lze ukládat soubory třeba na zasunutý USB flash disk Viz třeba toto z této diskuze, kde inkriminované snímky obrazovky byly pořízeny v Live běžícím systému na USB pindíka...

Dodatek: Dost Live distribucí nabízí instalaci na disk, takže problém je v tomto konkrétním případě zcela vyřešen.