Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nekorektné ukončenie Delphi 7

[http://img219.imageshack.us/img219/9990/bezejmnalc3 .gif]
Túto chybu mi dosť často píše Delphi po ukončení. Zvyčajne ho potom odstrelím cez Správcu úloh, ale teraz ho nevidím ani tam. Vie niekto, čo tú chybu spôsobuje? Robí to len ak s Delphi niečo robím a nie je to len pri jednom projekte. Ak Delphi spustím a nerobím v ňom nič, tak sa ukončí v poriadku aj po dlhšom čase. O spracovávané projekty neprídem nikdy, pretože Delphi je vlastne už ukončené, len sa mu nechce skončiť úplne. Verzia Delphi je 7, Windows XP SP2.

Teoreticky môže byť problém v tom, že program vznikol na D6 a bol dokončený v D7. Nie je tam nič neštandardné. No ale je tam jeden zvláštny problém a to je, že sa mi nezobrazí skrolovač a spodný riadok (neviem si teraz spomenúť na názov tej komponenty). Objaví sa to až pri prvom pohybe formulára. Niekedy, keď budem mať čas, tak to tam nahádžem od začiatku na formulár a možno ten problém zmizne.