Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficke karty (Systém Windows zastavil toto zariadenie)

prosim poradte mi. mam windows 7. 2 graficke karty ATI Mobility Radeon HD 4200 Series a Standard VGA Graphics Adapter a nejdu mi.pri radeone mi pise ze Systém Windows zastavil toto zariadenie, pretože zariadenie ohlásilo problémy. (Kód 43) a pri standarde že Toto zariadenie sa nemôže spustiť. (Kód 10)Ako to mam opravit?
Změna předmětu, původně: Graficke karty (Kráťa)

kontrolovala som to, a ked som dala aktualizovat softver toho ovladaca atomaticky na internete, po restartovani pnotebooku mi vyhodilo modru obrazovku a nechcelo spustit windows, musela som obnovit system inak mi ho neslo ani len spustit...