Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje stav nouze

Netuším čomu hovoríš "stav nouze", ale vo Windows funguje klávesa F8. Myslíš, že Tvoje Windows to majú inak a treba k tomu mačkať aj klávesu FN ???

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny