Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobra tlaciaren + lacne prevadzkove naklady

Chcem poradit nejaku tlaciaren farebnu ale vacsinou sa tlacia fakturi ciernobielo aj so scannerom co ma lacne rezijne naklady. Mali sme uz X tlaciarni ale vzdy nejaky problem ked sa kupia nahrady naplni miesto originalov, naposledy tlaciaren deskjet 1050A dosiel toner tak sme ho naplnili reku nebudeme furt za 20eur novy kupovat a minie sa hnned no ale na tlaciarni ostala blikat chyba tonera a aj ked sme kupili origo tak chyba furt blika a neda sa tlacit, uz som stoho nervozny tlaciaren mozem zahodit a kupit novu ... Poradte niekto normalnu tlaciaren co nema problem s nahradami

dakujem
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Ne ne kluci, to chcem domov, po vcerajsku som sa rozhodol ze si necham poradit, potrebujem scanner, hlavne CB tlac na fakturi, a sem tam nieco farebne vytisnem, ked nie ten epson tak co teda mam zadovazit? PORADTE ... DAKUJEM

tak ještě jednou: chceš-li kvalitní a bezproblémový tisk se scannerem, tak:

- já osobně bych si pořídil USB scanner od Canonu, jsou malé, lehké, levné a fungují nezávisle na tiskárně. K tomu jakoukoli rozumnou laserovku s rozumnými náklady. A na barevné občasné tisknutí barevných nesmyslů si můžeš nechat tu stávající nádheru (to by mě vážně zajímalo, co je tak nutné doma tisknout v barvě, když fotky se dělají levně a superkvalitně ve fotolabu s pohodlným ovládáním přes net)

- pokud chceš jedno kurvítko, které pak vyhodíš celé, tak nějakou laserovou MFP (aktuálně bych vybíral Xerox, Samsung, Canon) a k tomu opět jakoukoli inkostovou flusačku, pokud bez ní nemůžeš být.

Z mého pohledu je barevný tisk na doma naprostý nesmysl. Není potřeba, nedokážu si představit jeho regulérní využití.