Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem so zvukom (velmi podivny)

Dobry vecer, mam problem so zvukom pri prehravani pesniciek. Primarne pouzivam program foobar2000 (v 0.9.3.1). Mam nainstalovany aj Winamp 5.13. Ked pustim .mp3 vo foobare , tak v pesnicke pocujem neprijemny sum. Ked nasledne pustim tu istu pesnicku vo winampe, tak je kvalita rovnako zla, ale ked (tu istu skladbu) pustim opat vo foobare, tak hra dobre- bez sumu. Neviem si to vysvetlit. Nainstaloval som si najnovsiu verziu foobaru, ale problem ostal. Zvuk v hrach aj vo videach ide dobre. Vedel by mi niekto poradit? Dakujem

To vies opakovane tento problem takto zopakovat, s akoukolvek .mp3 (skusal si?), alebo sa to stalo raz a sumi to vpodstate nahodne alebo len s niektorymi mp3?
Skus trochu lepsie popisat ten "sum". Skontroluj si nastavenia mixera, povypinaj nepouzite vstupy ("stlmit"), skontroluj nastavenie hlasitosti, ekvalizer vo winampe, skus pokyvat s konektorom co ide zo zvukovky (ak je problematicky jack konektor, to by vytvaralo rozny druh rusenia nahodne, uz som sa s tym stretol. Otocenim a pokyvanim jack konektora som nasiel polohu kde bol kontakt dobry a nerobilo to problem).

Ano, tento problem viem takto zopakovat s akoukolvek .mp3. Ten sum je asi akoby hrala pesnicka s velmi nizkym bitrate. Ja som si tiez najprv myslel ze problem bude v konektore, ale potom som zistil, ze to nie je take jednoduche. Zajtra sa skusim pohrat s nastavenim hlasitosti, lebo teraz uz kazdy spi a nemozem velmi mixovat ;-).Diky zatial