Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nestačí HW na střih videa v HD?

Zdravím,
prosím o radu. V Sony Vegas 11 se mi při střihu a prewiev video děsně seká a je zpožděné oproti hudbě, a to i v kvalitě "draft". Tedy je nemožné pořádně stříhat a synchronizovat obraz s hudbou. Otázka je zda mám něco špatně nastaveno/nenainstalováno, nebo zkrátka slabý a starý PC? nepřijde mi že by byl PC až tak starý aby to nezvládl.. :(
(jde o HD video, nikoliv fullHD)
Díky za každou radu! Dan

Sestava:
AMD athlon 64 X2 Dual core 3800+ (2,01GHz), deska ASUS M2N E SLI s integrovanou grafarnou NVIDIA GeForce 7300 LE (256MB), 2GB RAM (4*512) DDR2 333MHz, HDD 500GB 7200ot, Windows 7 64bit + Sony vegas Pro 11 64bit.

nepřijde mi že by byl PC až tak starý aby to nezvládl..

Špatný odhad.
Tvůj PC je jako 100 letý dědeček, ten taky nebude metat salta vzad na písknutí.