Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebuji poradit s grafickou kartou

Ahoj, mam integrovanou grafiku a chci ji vymenit za klasickou do slotu, tato zacina delat kraviny.. nevim ovsem kterou. Predevsim otazka jestli koupit novou nebo pouzitou? Shanim kartu ktera bude na me pouziti stacit a nemusi byt naslapana, sleduji filmy, v prohlizeci mi dosavadni karta nestaci na hd a full hd videa, hraji obcas starsi hry napr. nfs u2, mw, carbon, gta sa, nebo si zahraji nejakou starsi strilecku, nove hry se zbytkem sestavy ani neplanuji hrat a hraji jednu prohlizecovou hru, ktera neni nejak narocna. Mam zakl.desku od biostar s cipem a graf.kartou: nforce 7050 pv/geforce 630a. Deska je zhruba 5 let stara. Rozhrani je pci-e expres 16x. Take nevim jestli budou slapat nove karty s ddr3 pameti, protoze deska podporuje snad jen ddr2. Cena karty max do 1200 kč. Děkuji za typy

Ahoj kluci, počítač se mi rozběhl. Vypojil jsem na základní desce vše a opět připojil..pc naskočil, jen při testování ve windows 7 ohledně hodnocení systému, pokaždé zasekne na stejném místě. Zatím zdá se běží v pohodě, ale stejně tedy raději doporučujete nové pc? Měl jsem takový problém už dříve, ale nešlapalo to asi 2 3 dny a poté naskočil. Ten NB se opravit nedá? Díky