Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Phpbb forum

Ahoj poradno... udělal jsme si phpbb forum a chtěl bych si tam změnit vzhled stáhl sme si nějakej přes ftp sem si to nakopíroval do složky style ale když v administraci chi zmněnit vzhled tan tam je jenom ten základní a ten co jsem tam přidal já tam vůbec není

Pokud to máš stažené v ZIPu, tak to musíš rozbalit (do správné složky).

Tak teď v Administraci - Nastavení fóra - Styly - Správa stylů - klikneš na Instalovat. Předpoklad je, že ten tvůj stažený styl je kompatibilní s verzí phpBB.

Zkoušej dál, chybami se člověk učí. Zagúgluj: phpbb forum návod