Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP - příkaz na počet čísel

Zdravím, když mám prográmek

 srand(time(NULL));
 for ($x=0; $x<30; $x++)
 {
 $y=rand()%41-20;
 echo " $y ";

Jakým příkazem můžu pod každé číslo vypsat určité znaménko?
A jakým příkazem se mi vypíše kolik je třeba sudých čísel v tom poli? Díky moc.

Co to je za divný kód? Kde je ukončovací závorka cyklu? Žádné pole tam nevidím, tak nevím, o jakém mluvíš?

1) určité znaménko vypíšeš příkazem echo
2) počet sudých čísel se taky vypíše příkazem echo

Když chceš dělat v PHP, tak se ho musíš nejdřív naučit. A pak se teprve ptát, co ti nebude jasné. Tady tě PHP nenaučíme.

Já bych rád věděl, práve ten příkaz. V C je to takto

 if x%2==0

. Chci vědět, jaký je příkaz, aby program vypsal, počet těch kladných, konkrétně jak to "zakomponuju" s tím $y.

A ty znaménka, aby vypsal program taky sám(pod to číslo).

O pole se nejedná, to se omlouvám.