Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Síť bez sítě a internet bez internetu...

Dobrý den,
rád bych ze zeptal, jak připojit více počítačů do jedné sítě (LAN) bez připojení do sítě(myslím jako bez přípojky(jestli neexistuje nějaký bezdrátový internet k připojení více PC).. Popřípadě jestli se dají počítače připojit k sobě bez internetu.

Děkuji
Změna předmětu, původně: Síť (touchwood)

router - přivedeš do něj ten internet co máš teď, necháš ho vysílat wifi.
a jestli máš trochu soudnosti, necháš co nejvíce pc na drátě, a co nejmíň jich pověsíš na wifi.
extrémem jsou filutové, kteří na už tak neprůchodnou wifi pověsí i levnou gdi tiskárnu - a při tisku si zneprůchodní síť.

bez internetu je to totéž, jen do wan portu routeru nic nepřivedeš - ale budeš připraven.
šlo by to i se switchem a ručně si nastavit ip adresy, ale wifi switche se jaksi neprodávají. nemá to smysl když wifi router stojí 500.