Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neukazuje se čas zbývající baterie v NTB.

Dobrý večer,

Včera jsem si přeinstaloval systém WM 7 ultimate 64Bit na WM 7 Professional 32Bit..
Předtim mi ukazoval přesný čas baterie kdy se vybije ,ale teď se mi to neukazuje furt mi to píše zvažte možnost výměny baterie,ale vydržela mi předtim 2hodiny a je půl roku stará,ale rači chci vědět kdy se vybije,jestli neznáte jakýkoliv program na ukazování čas zbývají baterie k vybití díky ,,fotka co to přesně ukazuje

Zvazte moznost vymeny u HP notesu znamena, ze baterka uz je vicemene spotrebovana, vydrz tak 5-20minut maximalne.
Mozna ji lze reklamovat, to by rekl ten Battery check