Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Do budoucna - Socket 939 nebo AM2 ?

Kdyz si ted budu porizovat pocitac, a to s procesorem od AMD, je lepsi jit cestou se Socketem 939 nebo AM2? V AM2 se mi libi dvoujadrove AMD Dual-Core Athlon A64 X2. Jde mi jen o to jestli se nahodou za nejaky cas neupusti od AM2.

Diky za rady a tipy ;)

Za nejaky cas sa urcite upusti aj od 939 aj od AM2, aj od patice co pride po nej :-)
Predpokladam ze AMD pride s niecim novym, aby mohol konkurovat core2duo, ale ci bude menit paticu to netusim. Intel Core2duo sa ti nepaci? To uz nie je vykurovacie teleso jak bol P4 :-)

pokud opustí, tak nejspíše směrem k socketu F (který bude "opensource" a už dnes je ohlášena budoucí kompatibilita Power procesorů IBM, SUN už myslím také ohlásil přechod). Ale jinak si myslím, že dnes už s939 je za zenitem a spíše bych šel do AM2 (přece jen už jsou DDR2 paměti levnější a dostupnější, obzvláště ve větších kapacitách nad 512MB)