Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux v notebooku

Dobrý den, rozhodl jsem se, že koupím notebook. Mám pár vybraných kousků a zvláště jeden za skvělou cenu a celkem slušný výkon. Jelikož je tam systém Linux a nemám s tímto systémem žádné zkušenosti, tak bych vás chtěl poprosit o pár odpovědí.

Pokud bych zakoupil tento notebook s tímto systémem, je možné přidat také další systém, konkrétně windows 7 32 či 64 bit? Verze by bohužel nebyla originální.

Pokud by to bylo možné, je to obtížné a ztratím záruku?

Poté by mě zajímalo v čem je tedy systém Linux jiný než Windows? Stačí stručně :-)

Děkuji vám moc

Hlavne si ten ,,jakýkoliv,, software smaz z disku (respektive zformatuj disk) pred reklamaci, aby te nenaprasili, ze krades.

Nechapu potrebu lidi krast software co stoji par korun nehlede na to, ze kazdy muze mit operacni system uplne zadarmo a legalne.