Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení na localhost z vnější sítě

Adresa 88.101.59.171:8080

Bohužel, nedaří se připojit. Mám na localhostu web a potřeboval jsem ho "ukázat světu".
V admin rozhraní modemu mám

[http://pc.poradna.net/file/view/12306-routak-png]

Firewall vypnutý. Nicméně stejně se nedaří připojit. Nevíte co dělám blbě? Připojit se zkouší kamarád z vnější sítě. Případně tip, jak si to ověřovat sám, abych nemusel nikoho otravovat?

Díky!

# Controls who can get stuff from this server.
#

# onlineoffline tag - don't remove
Order Deny,Allow
Deny from all
Allow from 127.0.0.1

</Directory>

měním na

# Controls who can get stuff from this server.
#

# onlineoffline tag - don't remove
Order Deny,Allow
Deny from all

</Directory>

štve mě, že si to neumím ověřit sám, jestli to funguje:-/

EDIT: Když to takto upravím, nefunguje to ani na localhostu.