Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fotky na uctu google-automaticky v galerii Android

Mam ucet na googlu a tam nejake alba, ale mam u nich ze to muzu zobrazit jen ja.. ale kdyz jsem na tabletu instalovala nejakou aplikaci z obchodu Google play, musela jsem se prihlasit na svuj google ucet gmailem, a po nejake dobe jsem zjistila ze ty alba co mam na netu jsou ulozene v galerii android a neni tam moznost to vymazat. Prote to na tom talbetu je v galerii... a to fakt nejde nijak smazat? Dekuji

Přímo v tom tabletu to uložené nebude - načítá to ty fotky rovnou z netu. Takže pokud ten účet na tom tabletu odebereš, tak už by se to nemělo načítat. Nebo si na svém gmail účtu změň heslo - tablet se už pak nebudu moct přihlásit pod tvým účtem.