Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista nebo 8

Ahoj, rozšířil jsem na svém PC ram na 8 gb. Do teď jsem používal XP 32 bit. Nevím zdali koupit Visty z aukra nebo Win8 upgrade. Víc se mi líbí visty, navíc další PC budu kupovat se systémem, takže pro Win8 upgrade nebudu mít využití.

Nevím zdali koupit Visty z aukra nebo Win8 upgrade.

Já zas nevím, zda se mám oběsit nebo utopit. Vyjde to nastejno - neodvratitelným důsledkem je smrt. IMHO lepším řešením bude W8, neb jej lze malou úpravou (instalace Classic Shell) uvést do stavu skoro W7. Anebo pak Karibik...

Co by mohl být problém Vist z Aukra? Sleduji to od vánoc a proběli tam už 2x Vista Ultimate za cenu okolo 12OO-15OO což je jen o málo víc než upgrade na 8. Navíc to pak můžu nainstalovat kamkoliv, klidně ty Visty budu používat až do roku 2O17.

Jinak v případě nového PC bych bral OEM Win7, ale to bude aktuální až tak za půl roku.

Visty z Aukra, s neodlepeným štítkem, jsem koupil matce na počítač, který si v rámci žeských úspor koupila bez OS. Štítek jsem nalepil, aktivoval přes telefon a od té doby (rok a půl) to funguje naprosto v pořádku.