Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - půjdou na ní nejnovější hry?

Dobrý den, chci se zeptat co říkáte na tuto sestavu a jestli na ní půjdou nejnovější hry?

procesor : INTEL Core i5 3470 Ivy Bridge...(4x 3.20GHz / 3.60GHz Turbo, 6MB cache, socket 1155)
základní deska : MSI H61MA-E35...(Intel H61, 2x DDR3, SATA3, USB 3.0, Gigabit LAN, HD zvuk)
grafická karta : GIGABYTE Radeon HD 7770 OC 1GB...(GDDR5, DVI, HDMI, 2x mini DP, 1050/4500 MHz, 128bit)
operační paměť : KINGSTON HyperX 8GB DDR3 1600MHz...(1x 8GB, CL10, rozšířitelná na 16GB)
pevný disk :SEAGATE Barracuda 2TB...(ST2000DM001, 7200rpm, 64MB cache, 1TB/plotna)
dvd-rw mechanika : LG MultiWriter GH24NS...(multiformátová CD/DVD vypalovačka)
skříň : MODECOM Logic B38...(miditower, HD Audio, v x š x h - 425 x 180 x 460 mm)
zdroj :MODECOM Logic 450W...(PFC, ATX 2.3, 2x 12V rail, tichý 12cm fan s regulací)
Zmena predmetu, pôvodne: PC SESTAVA (los)

tak půjou, ale záleží na jakém rozlišení a na jaké detaily
obecně je ta sestava postavená na hlavu, i5, totální šmejd deska, low end grafika, neduální paměť, zbytečně velký disk, pochybný zdroj; řekni si cenu kolik chceš do nového počítače investovat a pro jaké rozlišení

tady je herni sestava za minimalni cenu s predpokladanym rozlisenim monitoru fullHD. Pozadovanou cenu jsem presahl, ale tazatel chce nejnovejsi hry, takze mu nebudu doporucovat lowendove grafiky typu HD7770, jak tu radite.