Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabídka v O&O defrag

Zdravím,
mám dotaz ohledně tohoto programu, včera jsem defragmentoval disk metodou STEALTH a poté se mi sama od sebe změnila nabídka metod defragmentace. Nabídka se mi změnila na: Optimize, optimize/ quick, optimize/ complete. Nevíte prosím jak nastavit nabídku zpět?? Všem díky za odpovědi!

řešit nejzbytečnější soft ve windows, že má najednou jiné volby...
odinstaluj ten krám a pc si ničeho nevšimne.

pokud nemůžeš bez tunění defragmentace žít a je to hlavním smyslem tvého života, vlez do registrů a kochej se parametry v:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\O&O Software\O&O defrag]
píšu odhadem kde by to v registrech mohlo být, kdyžtak se podívej kolem.