Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemůžu nalézt vlastní stránky :-)

Ahoj.
Vytvořila jsem si na webnode vlasní stránky.
Vše proběhlo dle návodu - registrace byla úspěšná,ale nyní když ty mé stránky chci najít např. na googlu , tak jakoby neexistovali..
Nevíte v čem by mohl být problém ?
Nechce to třeba více času - vytvořila jsem si je tepprve před půl hodinou..
Dík.
Gába

Pretoze su nepodstatne, pretoze su nove a pretoze ich vyhladavac proste este nezaindexoval.
Inak mam pocit, ze stale nerozumies co chces. Ty predsa posielaj ludom priamo url svojich stranok ako odkaz a nie ako ze si to maju zadat do Googla.
Inak tento zlozvyk som si vsimol uz u vela ludi. Vedia url a namiesto toho, aby ju priamo zadali do riadku v prehliadaci si najprv otvoria Google, tam zadaju presnu url a kliknu na nu az nasledne.

hackovani s gabinou

jak najit vlastni stranky

jsem se ze začátku vyděsil, že to je nějaký kinder hacker...Je fakt, že zadat dotaz na poradnu a pak googlit je dost ošemetné, už několikrát se mi stalo, že pár minut po zadaní dotazu na poradnu jsem vygooglil svůj vlastní dotaz:)

Hele dík všem.
Nejsem odbornice přes PC - to vidíte sami.
Ale jsem odbornice pes háčkování apečení , což byste jistě ocenili - hlavně to pečení.
A fotogalerii hned doplním.
Já jsem jen nevěděla jestli to bude fungovat a tak jsem raději s vkládáním fotek počkala.
Děkuji všem.
G