Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak řešíte instalaci OS

Dobrý den,budu instalovat nový OS Win,Vista a poinstalaci pak nevím co dál naistalovat- jestli mám nejprve instalovat ovladače na Grafickou kartu nebo kodeky ,nebo nechat naistalovat nejdříve Aktualizace a pak ostatní programy?:-[Jednou sem chtěl instalovat ovladače na GK a pak mi to v systému blblo-padal my furt Firefox ,nebyl vydět tex v aktyvním okně,V postráním panelu nebyly vydět hodiny,obrázky,..., nešel mi zvíšit výkon počitače v Ovládací panely\Systém -> HODNOCENÍ furt to padalo.Čim tedy začit instalovat?

Vřele doporučuju ovladače z CD

Já bych doporučil spíš naopak - poslední ovladače z webu a až když budou dělat problémy, zkusit ty z CD.
Přece jen pokud má někdo např. rok starou grafickou kartu, tak tam už může být poznat rok starý ovladač na výkonu i potenciálních problémech s hrami.