Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv analog - jak přijímat digitální signál?

Dobrý den, doma mám starou TV která má pouze konektor na analog anténu jenže analog vysílání je zrušené a digitální neumí.Zajímá mě jestli existuje nějaký věc která umožní spustit digitální na analog TV ( SCART atd. nemá )

Změna předmětu, původně: Tv analog (host)

delali se nejake setopboxy s prenosem obrazu pres antenni koaxial, ale jak moc to bude fungovat a jakej obraz bude na vystupu nevim, IMHO jednodussi bude tu TV vyhodit a koupit novou.

Máš li na stávající televizor nějakou citovou vazbu , málo peněz a video, pak si kup nejlevnější set top box někde v akci nebo bazaru, zapoj jej do videa scartem a video anténním šlauškem k televizi.A je to.

Vzhledem k tomu, že tvůj TV nemá SCART musíš shánět STB na příjem DVB-T s tzv. modulátorem. Pak na TV naladíš kanál na kterém STB vysílá do anténního vstupu TV normální analogový signál. Kanály pak přepínáš na STB.

odkaz na krám co to umí už dostal.
pokud nemá "na stávající televizor nějakou citovou vazbu" - vzhledem k ceně 800,- a očekávané kvalitě výstupu "sjetá vhs" bych ten tv vyhodil.
doporučuju shlédnout na čt1 právě běžící archívní shit "rozpaky kuchaře svatopluka" - takový obraz ani zadarmo.