Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC

Dobrý den, chystám se ke koupě nového PC, nejsem moc zkušený si seskládat vlastní PC, takže hledám celou sestavu i s OS ( Windows 7). Chtěl bych PC do 15 000 Kč . Využití ? No chtěl bych ho používat na grafické programy, sestřih videa nebo hraní náročných her. Kamarád mě doporučil, ať zkusím položit dotaz na odborné stránky.

Přemýšlel jsem o koupě = http://www.kasa.cz/pocitac-hal3000-gold-6418-fx-41 00-8gb-2000gb-nvidia-630-dvdrw-w7h/?kampan=602&utm _source=heureka.cz&utm_medium=srovnavac

Děkuji za odpověď

GT630 4GB DDR3 paneboze :D mohu se zeptat jestli tam ma ta pamet nejaky vyznam a nebo to je jen kvuli tomu aby si to nejaky neznaly koupil :D ?