Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem router a mac-adresa

Zaujímalo by ako je bezpečne keď som na routre vypol heslovanie WAP2 a priradil som všetkým zariadeniam do routru mac-adresu (telefony,TV,Notebooky).
Takže vlastne sa na internet dostanú len pridelené mac-adrese.
Popravde mi hovoril o tom neden predajca PC že to tak má doma aby sa vyhol degradácii prenosu.
čo na to hovorite?

V NSR byste už byl po zásluze na cestě před soud! Ono mimo přístupu do lokální sítě, což je opravdu "vynikající" administrátorský počin, bude stejně váš systém(y) kompromitován(y). Když vám imponují "rady" "prodavače PC". Co je to vlastně za odbornost?