Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E-disk a zmrsene koncovky

Staleho zdravi, pratele.

Nemate nekdo tuseni, proc tato "ulozna" vraci v downloadu pouze extenze *.htm? Osobne je mi to jedno (staci extenzi pouze prepsat), ale lamky, kterym prostrednictvim e-disku posilam fajly, se tyto skvosty pokouseji otevrit v browseru, coz se jim, prekvapive :-), nedari. Delam ja neco blbe, ci je to nova "vlastnost" uschovny? Za pripadne reakce predem dekuji.

Jiste. Uploaduju na e-disk soubor "blabla.zip". Pro potencialniho prijemce savnu/pastnu adresu na tento fajl do posty, aby si ho (po uplynuti free doby ;-)) stahnul na disk. Jake je vsak zdeseni prijemce, kdyz mu prijde "blabla.htm"! Soubor je plne datove adekvatni, ma vsak jinou extenzi (misto zip je htm)...