Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na mazani souboru

Zdravím, delam porad v mem PC a mam na svém disku slozku s nejakymi soubory ale ty mi nejdou smazat. (pristup odepren) Poradte mi prosim nejaky dobry program na odstranovani, ktereho jen tak nezastavi nejaka chybicka. Dík

jako fór dobrý.
správci pc se určitě nepovalují nainstalované programy v nesmyslných adresářích na nesystémovém disku.
taky pro něj není objev, že ve windows už 17 let existují přístupová práva.
a protože ms zná svoje "takysprávce" - vždyť si je tak stupidně vychoval - zavedl pro ně dobrodiní uac.

běží ti nějaký proces / služba v paměti, který ty .dll využívá? přehled např.:

tasklist /svc