Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webové stránky (jak zprovoznit)

Ahoj potreboval bych poučit od někoho zkušeného jake jsou zakony pro vytvareni stranek kdyz chci mit svoje vlastni a svoji vlastní i domenu.nekdo mi rikal ze staci jen zaplatit domenu popripade bych potreboval jestli nekdo ochotný sem napise jakym programem ty moje stranky poslat na web a jak zaplatit tu domenu a kolik asi tak budu platit.Děkuji moc za vasi ochotu
Změna předmětu, původně: Webové stránky (Kráťa)

Tady to máš s doménou, webhostingem i designem free: www.netstranky.cz
domena-3-radu.domena-2-radu.domena-1-radu, tj. tvoje.webzdarma.cz
Odkaz na "jejich stránky či reklamu" jim asi nebude stačit. Každý free hosting má svoje pravidla.

Páni, chvilku mi dalo zabrat, než jsem přišel na to, jak jste myslel to vysvětlení domény 3.řádu.
Radši to napíšu také, kdyby tazatel nevěděl.

Doména 1.řádu je .cz
Doména 2.řádu je tvůjnázev.cz
Doména 3.řádu je tvůjnázev.webzdarma.cz