Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OS v mobilu je strašně zasekaný

Mám problem s mym LG Optimus One. Včera večer fungoval uplne plynule vsechno v pohode a dalsi den kdyz jsem chtel v skole zapnout kalkulacku tak vsechno se zacalo uplne lagovat. Mel jsem tam ROM Cyanogen Mod 9.1.5. Zkousel jsem i hard reset, wipe cache, wipe dalvik cache upne vsechno a nic nepomohlo. Ted jsem jeste skusil nahrat origo ROM vypadalo to 10min vsechno v pohode a potom to znovu zacalo. Uplne vsechno zalagovane, posouvani v menu tak na 1fps. Fakt uz nevim co stim. Nestalo se to nekomu? A kdyz tak jak ste to vyresili?

Pokud i přes wipe a nahrání orig. ROMky tak bude asi chyba HW .. Pokud tede si nezoslil instal orig androidu ... ! Pokud to je v záruce nech tam orig android a dej to tam pokud ne můžeš zkusit štěstí v servise ..

špatně jsi jí naformátoval ! karty flashkz a tyhle blbosti mají v sobě soubor ke čtení proto není kapacita nikdy úplně přesná.. nastav si tam NTFS nebo FAT32 a velikost alokační jednotky na hodnotu karty pak to dej znova formátovat pokud to nepůjde tak kartu reklamuj

Nevím o žádný nový kartě, kterou by bylo potřeba formátovat. To je už od dob disket provedeno z výroby. Pokud máš nutkání přesto formátovat, nejlíp to uděláš přímo v zařízení.
Možná jsi zaslechl něco o přepočtech jednotek, kterými se označuje velikost médii.
Pokud jde o mobil, když jsi zvládl nahrát cyanogenmod, zvládneš nahrát i stock rom. Může to pomoct :-)