Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba ověření licence windows xp prof.

prosím o radu ohledně windows xp.Po úspěšné instalaci a restartu počítače se mi zobrazí Přihlášení k systému-zadání hesla administrátora.Po zadání hesla naběhne chybové hlášení:Problém neumožnuje systému windows přesně ověřit stav licence pro tento počítač.Kód chyby 0x80004005.Instalováno do nového notebooku Fujitsu-siemens AMILO Pro V2035
Předem díky za radu
denisa

[mod]Uprava nadpisu (mif)[/mod]

To se mi nezdá. Spíše bych podezříval ony Windows. :-|
Na název adresáře jsem se ptal proto, že by se dal podle rady z webu Microsoft vytvořit dávkový soubor a ten spustit (udělal by automaticky to, co je na tom webu popsáno). Otázkou je, jestli to má smysl a nebude lepší tu instalaci svěřit nějakému odborníkovi (bez urážky).

Pokud mas Windows nainstalovane a aktivovane na jednom pocitaci, nemuzes je aktivovat na jinem pocitaci. V tom pripade je ta hlaska opravnena.
Pokud je to OEM verze, nepujde navic na jinem pocitaci aktivovat, pokud jiz byla aktivovana na tom prvnim, bez ohledu na to, zda byla nebo nebyla odinstalovana z prvniho PC.