Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tuneup nejde odinstalovat

zdravicko :) mel bych dotazek..nainstaloval jsem omylem tuneup utilities a ted se ho nejak nemuzu zbavit nejde odinstalovat nejde vypnout nejde odstranit..co stim ?
Změna předmětu, původně: tuneup (karel)

Píšte výstižný predmet. Napíšte presne, čoho sa otázka týka. Predmet typu "Pomôžte plz" alebo "Otázka" nie sú vhodné, pretože nič nehovoria o Vašom probléme. Výstižným predmetom zvýšite možnosť, že si Vašu otázku prečíta odborník.

Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu, na ktorej sa problém vyskytol (napr. "Mám grafickú kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokiaľ máte problém s konkrétnym programom, nezabudnite uviesť jeho presnú verziu (napr. MS Office 2000, Firefox 1.5.0.2 a pod.).