Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MKV se seká

Zdravím. Dokázali byste mi poradit, proč se mi na PC sekají mkv soubory (úplně všechny, ne jen jeden) a jestli to jde nějak vyřešit? Co bych tu k tomu musela uvést za údaje? PC je starší, ne zrovna rychlý, ale jiné videosoubory přehrává bez problémů (Windows XP, 2,4GHz, 1GB RAM). Mkv nejde ani v BSPlayeru, ani ve VLC, ani ve Windows Media Playeru. Děkuju.

... na MKV súbory vrele odporúčam media player classic - na podstatne slabšej konfigurácii oproti Vášmu PC prehrá mkv súbory bez problémov (vyťaženie procesora Athlon XP2000 na cca 30%) - pri pokuse prehrať cez VLC player sa video príšerne sekalo ... :-)