Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon ve Skype se ztlumí

Ahoj,mám problém s mikrofonem ve Skype, druhá strana mně slyší dobře,ale pouze tak 4-5 vteřin,pak se z nepochopitelného důvodu můj mikrofon ztlumí a není chvíli nic slyšet.V testu s Echo to vypadá tak, že z těch 10-ti vteřin se slyším max 5, v hovoru s jiným šlověkem, musím řící 2-3 slova, pak pár vteřin počkat a zas zkusit říci 2-3 slova. takhle to funguje,takže se mikrofon úplně neodpojí.zkoušel jsem různá nastavení podle ostatních dotazů,v testu ve Win mikrofon funguje v pořádku, na TS3 nebo ventrilu taky.
už vůbec nevím co s tím, děkuji za každou pomoc.

Nejsi v tom sám, koupil jsem rodičům na vánoce komp (deska ASUS F2A85-M, FM2, DDR3, mATX;samostatný mikrofon starý přes 10 let a na předchozím kompu chodil bezproblémově, web Windows 8 a Skype stažený z netu ze slunečnice neb jsem nechtěl procházet ten otravný oficiální skype web) a pokles hlasitosti v microfonu po pár sekundách je taky a to jsem s nastavením skypu a nastavení mikrofonu v systému laboroval minimálně 1/2 hodiny. Budu to ladit za týden znovu (dám tam ne tak starou webkameru s intergrovaným majkem), tak pak se ozvu, jestli to vyřeším.