Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Archiv má buďto neznámy formát nebo je poškozen...

Zdravím, mám takový problém. S kamarádem hrajeme Call of Duty MW3 a přitom voláme na skypu. Najednou se mi počítač začal hrozně sekat. Musel sem ho restartovat a po restartu byly všechny ikony bíle a na nich obrázek WinRaru. Chvilku sem se s tím pral, odinstaloval winrar ale problém zůstal (ikonky jsou už jen bíle) Nevíte co s tim? Děkuji

jednak ověř kondici pc - konkrétně bych nabootoval z cd s memtetem a nechal ho běžet.

ve windows to chce zkontrolovat že zástupci fungují, tedy nejsou vadné asociace .lnk
ta hláška v nadpisu se ti ještě objevuje furt?

porušené ikony - můžeš smazat doničenou icon cache:

xp: C:\Documents and Settings\-uživatel-\Local Settings\Application Data\IconCache.db
w7: C:\Users\-uživatel-\AppData\Local\IconCache.db

obvykle to nepomůže trvale. osvědčuje se potom změnit barevnou hloubku z 32bit batev -> 16bit, a zase zpět.