Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Casove obmedzenie bezania PC

Mate skusenosti s takymto softverom?

Mojej znamej problemom je, ze deti su prilis mnoho casu za PC /asi ako ja :-D / a ona nie je vzdy doma, aby ic h kontrolovala. Preto by potrebovala nejaky softver, ktory by mal fungovat asi takto:
Dieta sa prihlasi pod svojim uctom do WinXP Prof. a o zadany cas napr. 1 hodinu neskor sa samovolne /po ohlaseni vypnutia/ vypne /prihlasenie do vlastneho uctu nie je podmienkou/. Je podmienkou, aby to samozrejme deti nevedeli vypnut bez hesla. Prednost maju freeware softvery :-).

Dakujem za pomoc

btw. viem ze sa tu na poradni tento isty problem uz riesil, ale za nic ho neviem najst.

Možno by stačilo použiť príkaz "net user"...
Štart > Spustiť ... > cmd :

Ak chcete určiť hodiny prihlásenia pre používateľa silviab od 4:00 do 17:00 v pondelok, od 13:00 do 15:00 v utorok a od 8:00 do 17:00 v stredu až piatok, zadajte:

net user silviab /time:Po,4dop-5odp;Ut,1odp-3odp;St-Pi,8:00-17:00

P.S. Vyčítal som to v Helpe - neskúšal som to !!!