Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aká stránka je tam naozaj? orange alebo orangeclick

Čo vám naskočí, keď dáte stránku www.orangeclick.sk? Mne naskočí síce táto stránka, ale obsah je zhodný s www.orange.sk a odkazy vedú na www.orange.sk. Zrejme opäť naše priblblé cacheovanie. Nech ešte náš admin povie, že Orange má zlé cacheovanie a už sa neovládnem a niekam ho pošlem.

Takže dopátral som sa na vnútorný odkaz na tej stránke. Po jeho otvorení som sa dostal na správnu stránku. Potom som dal opäť www.orangeclick.sk a naskočilo, to čo malo. Zrejme som takto vymazal cache. Už mi lezie na nervy, ako je na našom serveri nastavené cache.3-[