Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 1) pořadí při instalaci driverů 2) padání při hraní her

Dobrý den,měl bych dva dotazy.
1)Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaké pořadí při instalaci driverů po instalaci systému Windows XP(Základní deska,Ggrafická karta,zvuková karta....)
2)Moje sestava je: Athlon XP 2600+,základní desku Asus A7V880,512Ram Veritech,Graf.karta Sapphire Radeon 9800 128MB.Mám problém s padáním při hraní her,jmenovitě Far Cry,X2,Oblivion,Flat Out,kopne mě to buď to do Windous nebo to resetne celej počítač a nebo počítač ůplně zamrzne,pokaždé se mi ale obeví chybová zpráva.
Předem děkuji za odpověď.

[mod]Zmena predmetu. Bylo: Dvě otázky
1) Precteti si tohle http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
2) Psat dve otazky do jednoho prispevku je krajne nevhodne.
(rh)[/mod]

Mam skoro stejnou sestavu a mel jsem podobne problemy. Konflikt delaly pameti s deskou a stacilo jen snizit jejich frekvenci a pak bylo vse v poradku. Sice se tim ztrati vykon ale za pokus cim by to mohlo byt to stoji.

Pořadí instalace:
1. systémové ovladače - deska, řadiče
2. zařízení - grafika, zvukovka
3. zbytek - tiskárny apod.

Co se týká padání her - nesledoval jsi teplotu ? Nedochází přehřívání karty, procesoru, chipsetu ? Častou příčinou bývá nedostatečný zdroj.
S jakou chybovou zprávou to končí ? Podle informací, které se zobrazí se dá spousta věcí najít. Co prohlížeč událostí, tam se nic nenajde ?

S tím pořadím díky,udělal sem to přesně takhle.A k tomu padání:Nainstaloval sem nejnovější ovladače vrátil sem se ke Catalistům a místo all in one codecs
teď používám k-lite a Obliviony zatím nespadly.Hodlám kupovat novej zdroj ,a 1GB RAM takže by to mělo bejt OK.
Dík za radu.