Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na vypalování DVD

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na program na vypalování filmů na DVD. Jaký by jste mi doporučil free program na vypalování filmů na DVD v různých formátech?... Jednalo by se o vypalování vetšinou filmů s koncovkou avi... jedná se mi o to, aby DVD s filmy šli přehrávat na DVD přehrávači k televizi. JAký by byl nejlepší program pro laika?? Předem děkuji za odpovědi.

Teď jsem po xletech vypaloval DVD :) Dřív jsem používal Nero, ale v poslední době jsme na něj neslyšel zrovna top reference, tak jsem si nakonec vybral CD Burner XP. Ono to je ale asi jedno, jaký program si člověk vybere, když si chce jen jednou za čas vypálit DVD. Jinak tady je přehled vypalovacích programů, které si jde stáhnout zdarma: http://mujsoubor.cz/magazin/nejlepsi-vypalovaci-pr ogramy-zdarma